«Twin Cup» kursinga sacensību nolikums

«Eesti Kennelliit», «Eesti Hurtade Liit», «Latvijas Kinoloģiskā federācija» un «Latvijas Kurtu un Kursinga klubs» ir vienojušies par sekojošiem «Twin Cup» sacensību norises noteikumiem:

Twin Cup sacensības notiek reizi gadā.

Twin Cup sacensības sevī ietver divas atsevišķas kursinga sacensības vienas nedēļas nogalē. Pirmajā dienā sacensības notiek Latvijā, bet otrā dienā – Igaunijā. Sacensību organizators Igaunijā - «Eesti Hurtade Liit», Latvijā – «Latvijas Kurtu Kursinga klubs». Abas sacensības norit pēc rīkotājvalsts nacionāliem kursinga sacensību nolikumiem. Abām sacensībām jābūt iekļautām attiecīgās rīkotājvalsts sacensību kalendārā un jābūt ne zemāka ranga, kā nacionālās līmeņa sacensības, kurās tiek izcīnīti kvalitātes un nacionālo čempionu kandidātu sertifikāti.

• Sacensību protokoli no pirmās dienas sacensībām Latvijā (ko parakstījis galvenais tiesnesis) tiek nodoti tūlīt pēc sacensībām Igaunijas sacensību sekretariātam.

• Abās sacensību dienās vismaz vienam no tiesnešiem jābūt, attiecīgo sacensību ne rīkotājvalsts pārstāvim (sestdien, Latvijas sacensībās vismaz viens tiesnesis nav no Latvijas, un svētdien, Igaunijā vismaz viens tiesnesis nav no Igaunijas)

• Abu dienu punkti tiks aprēķināti un summēti. Titulam nominē suni, kurš:
  1. Savā klasē/šķirnē ir ieguvusi lielāko kopējo punktu skaitu
  2. ir ieguvis kvalitātes sertifikātus no abām dienām
  3. abās dienās savā klasē/šķirnē sacentās vismaz 4 suņi.
• Pēc otrās sacensību dienas «Eesti Hurtade Liit» iesniedz sacensību rezultātus un izcīnītos titulus reģistrācijai «Eesti Kennelliit».

• Suņa īpašniekam, kurš ieguva titulu, ir tiesības suņa vārda priekšā pievienot titulu «Twin Cup» un tā iegūšanas gadu (Twin Cup-14).

Uzvarētāja apmetnis ir purpursarkanā krāsā, nosaukums un gads rakstīts sudraba vai baltā krāsā.