Lure Coursing Training

Lure Coursing Training (Dog Racing)

Lai pieteiktos nodarbībai, lūdzam rakstīt uz kursings.lv@gmail.com

01.07.2023., Jaunolainē notiks KURSINGA TRENIŅŠ!

Treniņa sākums 10.00 (laiks var tikt mainīts, atkarībā no suņu skaita vai laikapstākļiem).
Reģistrācija treniņam līdz 28.06. plkst. 23:59.
Minimālais dalībnieku skaits, lai treniņš notiktu - 10 suņi.

Pieteikumus sūtīt uz e-pastu: kursings.lv@gmail.com, norādot suņa īpašnieka vārdu, tālruņa numuru, suņa šķirni un vecumu. Pieteikumam pievienojiet LKF kluba biedra karti 2023. gadam (treniņā var piedalīties tikai LKF klubu biedri!).

AICINĀM IZMĒĢINĀT "ZAĶA" ĶERŠANU ARĪ CITU ŠĶIRŅU SUŅUS!

Katram sunim būs iespēja veikt divus skrējienus.

Lūdzu izvērtējiet sava suņa veselības stāvokli, fiziskās spējas un sagatavotības pakāpi, lai šī nodarbe nenodarītu jūsu mīlulim pāri. Suņi, kas jaunāki par gadu, tiks pielaisti noskriet tikai daļu no trases.

Maksa par treniņu – LKKK biedriem un asociētiem biedriem 15 eur (par katru nākamo tā paša īpašnieka suni 12 eur), LKF klubu biedriem 20 eur (par katru nākamo tā paša īpašnieka suni 17 eur).

Samaksa veicama uz vietas, iepriekš nosūtot garantijas vēstuli! Neierašanās gadījumā dalības maksa būs jāveic uz kluba kontu. Attaisnoti neierašanās iemesli ir kuces meklēšanās, suņa slimība, trauma vai bojāeja.

Iespējams varēs nokārtot licenci. Norādiet šādu vēlmi pieteikumā!

Licencēšanās maksa (veicama uz vietas, iepriekš nosūtot garantijas vēstuli) – LKKK biedriem un asociētiem biedriem 17 eur, pārējiem LKF klubu biedriem 22 eur.

Lai veiktu licencēšanos, suņiem uz skrējienu ir jābūt pilnā ekipējumā – uzpurnī un skriešanas apmetnī. Licencēšanās minimālais vecums – vipeti, levretes, Sicīlijas kurti, basendži – 14 mēneši, pārējiem – 17 mēneši.

Aicinām piedalīties arī suņus, kuri ir sasnieguši aptuveni 8 - 12 mēnešu vecumu, lai iepazītos ar kursinga norisi un iemēģinātu “zaķa” ķeršanu nelielā trases posmā. Tas palīdzēs sunim laicīgi un pakāpeniski sagatavoties licences iegūšanai, kad būs sasniegts atļautais licencēšanās vecums.

Lūgums izlasītTreniņu kārtības noteikumus. Pirms treniņa, katram suņu īpašniekam būs jāparakstās, ka ir iepazinies ar noteikumiem.

Lauka atrašanās vieta - ALPINE DREAM


TRENIŅU ORGANIZĀCIJAS KĀRTĪBAS NOTEIKUMI